ümraniye masaj

ümraniye masaj

Ümraniye  Masaj

Strese Son Vermek

Masaj insanlık tarihinden beri insanlar üzerinde uygulanmaktadır. Bu kadar eski tarihli uygulama sayesinde iyileştirici ve rahatlatıcı özelliği olan vücut noktaları ve bu vücut noktaları ne kadar kuvvet uygulanması gerektiği keşfedilmiştir. Bu keşif sayesinde günümüzde masaj salonlarında hizmet veren masözler bu teknik ve yöntemlerin eğitimleri aldıklarında alanında uzman olmaktadır.

Ecemspa’nın eğitimli masözler sayesinde sağlık üzerinde yıkıcı etkiye sahip stresin etkilerini vücuttan atmak mümkündür. Stres yüzünden gerilen vücut kasları Ümraniye masaj sayesinde gevşeyerek gerginlikten eser kalmayacaktır. Düzenli olarak devam edilecek Ümraniye masaj salonu sayesinde stres ve etkileri vücuttan tamamen yok olacaktır.

 

Masajın Yaraları

 

           Dudullu masaj dolaşım sisteminin düzenlenmesine yardımcı olarak kasların daha fazla oksijen yakmasını ve gerginliğin vücuttan atılarak daha dinç olunmasını sağlar. Uyku dalma sorunları ile bozuklukları giderir. Gerginlikten meydana gelen baş, boyun, sırt ve bacak ağrılarını geçirir. Sindirim ve dolaşım bozukluklarının giderilmesini sağlar. Bölgesel yağların kan akışının hızlanması ile atılımını sağlar. Cilt esnekliğini artırarak cilde canlılık kazandırır. Selülit gibi cilt bozukluklarının iyileşmesine yardımcı olmaktadır.